EBriks Infotech - SEO (Search Engine Optimization) Services Company India

THE FOUNDATION BRICK to your BUSINESS GROWTH!

Reach us at

EBriks InfoTech Pvt. Ltd.

INDIA Contact INDIA Contact

E171, Sector-63, Noida, Uttar Pradesh - 201301, INDIA

#91-120-454-3504 |

USA Contact USA Contact

3525 Normandy Ave, Dallas, Texas - 75205, USA

#1- 973.689.7290 |

Ask your Query

required field required field
required field required field

Our Achivements

Visitors/Month: 13K+, Registration Increment: 268%, Returning Members: 70%

Client Speak...


"THANK YOU SO MUCH !
It's incredible the way you guys work. As soon as I saw your website I went the portfolio to see the types of website you guys do and all the websites worked on... it's Amazing. So I said to myself I have to use this company to make changes on website. I talked to EBRIKS the same day. You're the greatest."

Download Case Study

Email a friend
 • 13K+

  Website Visitor per Month

 • 70%

  Returning Members

 • 268%

  Registration Increment

Overview

Kanser , insanlara kanser öncesi, kanseri sırasında ve sonrasında hayat kontrolü altına almalarını sağlayan bir kanser destek topluluğuydu. Üyeler, belirli durumlarını deneyimleyen diğer kişileri kolayca bulabilmeleri için kanser türü, yaş, cinsiyet, yer, tanı yılı ve kullanıcı türüne göre arama yapabilir.
 
KADININ OLDU: Bu eşler arası mesleki destek önemli çünkü hayatta kalanlara, savaşçılara ve destekçilere / bakıcılara tedavi, yan etkiler, uzun vadeli etkiler ve daha pek çok konuda ilk deneyimleri paylaşabiliyorlar. Kanser izole edici ve korkutucu olabilir, ancak kanserden etkilenmiş olan herkese, benzer durumlarda bulunanlardan gerçek destek ve gerçek cevaplar bulmasına yardım etmiştim. En önemlisi, hayatta kalanların, savaşçıların ve destekçilerin / bakıcıların yalnız olmadığını bilmelerini sağlar.
 
AMAÇ:
Kanser destek topluluğuyla ilgilenen bir şirket ve Web sitelerinde yapılan değişiklikler için Ebriks'e yaklaştı. Günümüz pazarında tamamlanması için modası geçmiş bir yerini alabilecek yeni bir sosyal ağ sistemi istediler. Potansiyel müşterilerinin çevrimiçi servislerinden seçim yapmasını isterler. Kullanıcı dostu sosyal ağ platformunda tasarım yapabilecek uzmanlardan özel hizmetler isterler.

Achievements / Results

 • İhtiyaçların ayrıntılı bir şekilde analiz edildikten sonra, yeni bir sosyal ağ platformu tasarlandı.
 • Kullanıcı dostu web platformu tasarlandı.
 • Çerçeveli ağ sistemi, kolay navigasyon ve hızlı sayfa yükleme süresi ile kullanımı kolaydı. 
 • Yeni platformun piyasaya sürülmesinden hemen sonra, şirket rekor sayıda yeni ziyaretçiye tanık olacaktı.
 • Yeni sistemi trafiğe dönüştüren dönüşüm oranı müthiş bir gelişme gösterdi.
 • Her şeyden önce, kolay bakım, müşterinin hizmet hattını genişletmesine yardımcı oldu.

Work Challenge

Müşterinin hedef alanı sınırsız ve müşteri web sitesinin görünümünü değiştirmeye hazır değildi. Web sitesi kullanıcı deneyiminin, web sitesi sıralamalarını daha iyi hale getirmek ve trafiği artırmak için çok sayıda çevrimiçi işletime yardımcı olduğunu biliyoruz. Web sitesi kodu ve arka plan sistemi de arama motoruna dost değildi.

EBriks Strategy / Approach

Eski ağ sistemini yeni sosyal ağ sistemiyle değiştirmek için Ebriks stratejik bir yaklaşımı izleyerek gerekli verileri topladı ve ardından çerçevesinde buna göre tasarlandı. Profesyoneller birbirleriyle iletişim kurma özelliğine sahip bir platformda inşa edilmiştir. Sistem, sistemi organize etmek için başarıyla etkinleştirildi. Ekip, konu uzmanlarıyla işbirliği yaparak, tüm küçük ayrıntıları toplayıp, bunları sisteme entegre etti ve sorunları aynı anda düşünüyordu. 

Featured Projects

 
EBriks@ Quick Contact Bar